vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.

27.2.2013

 

VIROPLASTIC CZ s.r.o.
Dokonalá souhra informačních, výrobních a logistických informací, díky kterým se řadí mezi špičkové firmy v tomto odvětví. Projektování, automatizovaná výroba s technologiemi na bázi vstřikování, kontrola kvality, balení v plně automatizovaném režimu: plynulý a komplexní work-flow, který je hoden know-how nabytého během 40 let zkušeností.

Výrobky jsou plně v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti, díky čemuž se podařilo získat certifikát BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials.

VIROPLASTIC je moderní, dynamickou společností s pokročilými technologiemi, založená v roce 1982 na základě know-how nabytého během 40 let zkušeností v oblasti výroby termoplastických vstřikovacích forem. VIROPLASTIC působí převážně v oblasti výroby plastových uzávěrů pro nápoje, kosmetiku a domácí čistící prostředky.

Společnost má jeden závod v průmyslové zóně města Florencie (IT) a jeden závod v průmyslové zóně města Frýdek-Místek (CZ) používající nejnovějších technologii ve výrobním procesu. Produkce na poli uzávěrů pokrývá širokou škálu standardních uzávěrů, pro preformy o průměru od 28 do 50 mm pro PET lahve s možností trojbarevného potisku.
Vysoká úroveň automatizace, moderní vývojové prostředky, především ve výrobě nápojových uzávěrů, několikaúrovňová kontrola kvality v každé fázi výrobního procesu činí z firmy Viroplastic ideálního partnera k uspokojení veškerých požadavků zákazníka.

Navíc zákaznický servis poskytuje pro každý typ výrobku efektivní pomoc pro vyřešení problémů a pomáhá k dosažení nejlepších výsledků při použití našich produktů.

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je za účelem zajištění jeho plné funkčnosti a ke statistickým účelům. Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: