vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

JOB AIR Technic a.s.,

29.1.2015
JOB AIR Technic a.s. patří mezi největší certifikované opravny letadel typu Airbus a Boeing. Mezi hlavní činnosti patří údržba, lakování, modifikace  a repase letounů, prodej náhradních dílů, proškolování mechaniků apod. 

Společnost vznikla v roce 1993 jako servisní středisko pro SAAB a LET letadel. Firma je oprávněná k údržbě části EASA 145, a část 147. Od roku 2008 JOB AIR Technic a.s. zahájila svou expanzi vybudováním nového údržbového zařízení, za které je považováno  jedno z největších pracovních hangárů ve střední Evropě. Brzy po tomto spol. JOB AIR Technic a.s.  začala i s údržbou Boeing 737, CL / NG řady a jejího technického školícího programu na tyto typy letadel.
 
V roce 2011 spol. JOB AIR Technic rozšířila  možnoti  údržby také na letadla typu  Airbus A320.  JOB AIR Technic a Eirtech Aviation úzce spolupracují ve stylu "all inclusive" službami v oblasti  "údržba a barvy" v jednom místě.

Jedná se o unikátní kombinaci, která není v Evropě běžná.

 


 

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je za účelem zajištění jeho plné funkčnosti a ke statistickým účelům. Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: