vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

MEGACORP, společnost s r.o. - HELIOS Easy Výroba Komplet

25.3.2019

MEGACORP společnost s r.o.

Společnost byla založena v roce 1992 a od roku 1995 již patří mezi přední sériové výrobce stavebních kovových zárubní v České republice.

Komplexní sortiment dále doplňuje nabídka atypických zárubní, dle přání a požadavků zákazníka.

S rostoucí poptávkou po kompletních dveřních uzávěrech byl sortiment rozšířen o výrobu ocelových dveří a prodej interiérových dveří.

Mimo vlastní sériově produkované výrobky, se dále specializuje na výrobu míchací techniky a jednoúčelových strojů.
 

 

TRIMEX REALITY, a.s.

Developerská a realitní společnost, působící na trhu už od roku 2003. Od začátku se profilovali jako specialisté na developerské projekty a komerční nemovitosti. Později se  tým rozrostl o další makléře a aktivně se věnovali také běžné realitní činnosti.

V roce 2007 se stali členy skupiny Realitní společnosti České spořitelny, a.s., jako jedna z prvních franšíz této sítě. Pod hlavičkou Realitní společnosti České spořitelny, a.s. realizovali prodej developerských projektů i zprostředkování prodeje či pronájmu všech typů nemovitostí.

Vždy byli dobří na zprostředkování prodeje komerčních nemovitostí, průmyslových areálů, hal, administrativních budov apod. Bohaté zkušenosti mají  také s investičními nemovitostmi všech typů.

Od roku 2019 již působí s novým brandem TRIMEX REALITY, a.s., už bez franšízi RSČS, jako specialisté na developerské projekty, komerční nemovitosti a investiční příležitosti. Zprostředkování prodeje a pronájmu běžných nemovitostí se budou věnovat výhradně pro VIP klienty, případně klienty, kteří od nás koupí nemovitost z developerských projektů, investory aj,.

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je za účelem zajištění jeho plné funkčnosti a ke statistickým účelům. Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: